Архив за месяц: Февраль 2015

Лист від адвоката Жовновського В.Т.

Автор: | 21 февраля 2015

2015 дело Циганка (скачать) Пропозиція продовжити договір на 2015 рік У зв’язку з відсутністю достатнього фінансування в листопаді 2014 року, я звернувся до уповноважених по будинкам з проханням через створені ними громадські організації взяти на себе фінансування адвокатських послуг по кримінальним провадженням. Враховуючи що по справам значиться 1750 потерпілих, з них більше 1000 потерпілих які… Читать далее »

Объявление Комитета кредиторов БИК

Автор: | 13 февраля 2015

Уважаемые коллеги, добрый день! К сожалению наша очередная попытка продлить аренду земли под нашим объектом не увенчалась успехом. Нам отказано по причине отсутствия гос. регистрации прав на объект незавершенного строительства (ОНС). Для подачи на регистрацию нам не хватает одного документа – технического паспорта ОНС.

Забудовникам, які успішно пережили кризу, можна довіряти — експерт

Автор: | 7 февраля 2015

КИЇВ. 6 лютого. УНН. Президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко наголосив, що у період кризи інвестори та звичайні покупці квартир повинні дуже уважно ставитися до репутації забудовника, аби вберегти себе від афер. Про це він сказав у коментарі УНН. Також, експерт наголосив, що довіряти покупці можуть тільки перевіреним роками забудовникам, які вже переживали подібні кризи у своїй… Читать далее »