Київ знову шукатиме інвесторів для будівництва житла для постраждалих від афери «Еліта-Центр»

Автор: | 10 сентября 2019
Поделиться

У Києві проведуть ще один конкурс для залучення інвестора, який має спорудити житло, що буде використане у тому числі для надання допомоги постраждалим від будівельної афери «Еліта-центр». Будинки повинні звести на Троєщині, на вул. Милославській у Деснянському районі.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА.

Згідно з документом, комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» має оформити право користування земельною ділянкою на вул. Милославській та розробити і погодити орієнтовні техніко-економічні показники проекту.

Джерело: 100realty.ua

Київ знову шукатиме інвесторів для будівництва житла для постраждалих від афери «Еліта-Центр»: 1 комментарий

  1. Анастасия

    У той же час, Постійно діюча конкурсна комісія по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації щодо об єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва має провести відповідний інвестиційний конкурс. Нагадаємо, раніше, 25 червня, КМДА вже приймала рішення оголосити конкурс для залучення інвестора, який спорудить житло для постраждалих Еліта-центру . Для цього місто виділило на вул. Милославській частину іншої ділянки, що має кадастровий номер 62:211:0006.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.