Київрада вирішила легалізувати «Перлину Троєщини» Войцеховського

Автор: | 28 июня 2018
Поделиться

Київський міська рада прийняла детальний план території (ДПТ) в межах вулиць Оноре де Бальзака, Милославської, Миколи Закревського, Олександра Сабурова в Деснянському районі Києва, який дозволяє легалізувати ЖК «Перлина Троєщини» Анатолія Войцеховського. Рішення підтримав 61 депутат.

У Київській міській держадміністрації відзначили, що у прийнятому ДПТ враховані всі проблеми житлового комплексу.

«У цьому ДПТ врахували і проблеми «Перлини Троєщини». Можна також побудувати житло для ошуканих інвесторів «Еліта-Центру», — розповів мер Києва Віталій Кличко.

За словами представника Інституту генерального плану міста Києва Миколи Римара-Щербини, документ передбачає будівництво житла, торгового центру, двох житлових кварталів зі школою, двох дитсадків, лікарні і поліклініки, пологові будинки, льодового стадіону, спорткомплексу. Крім того, інфраструктура мікрорайону буде включати багатоповерховий гараж і багатоповерховий паркінг, а також дві станції метрополітену.

За даними представника Інституту генплану, в мікрорайоні проживає 93 тис. населення, у перспективі кількість населення – 112 тис. чоловік.

У той же час, на думку депутата Київради Михайла Будилова, даний документ дозволяє побудувати 1 млн кв. м житла, що посилить інфраструктурні проблеми в мікрорайоні.

«Цей ДПТ тільки погіршить ситуацію в мікрорайоні: він передбачає 1 млн кв. м нового комерційного житлового будівництва, що означає близько 50 тис. нового населення. Це величезне навантаження», – заявляв він.

Джерело: ZN.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.