Прес-реліз Еліта-Центр 05.11.2014 року

Автор: | 22 ноября 2014
Поделиться

Шановні інвестори по ОШ 34-42!

Після тривалої перерви пов’язаної з складними подіями, що відбулися в Україні за цей час, російською агресією проти нашої Держави, виборчими процесам та формуванням нової влади в країні, актив О.Шмідта 34-42, разом з активами інших об’єктів, які потерпіли від шахрайства «Еліта-центр», відновлює роботу вже з новою владою КМДА щодо вирішення проблеми забезпечення житлом потерпілих.

Відбулися останніми місяцями чисельні переговори з керівництвом КМДА в ході яких ми отримали підтримку подальшої спільної роботи над розв’язанням проблеми «Еліта-центр». Це є дуже важливим сигналом з огляду на те, що жодний інших проект квартирного шахрайства в м. Києві на даному етапі КМДА не підтримує.

Спільно з КМДА, завдяки перш за все керівництву активу ОШ34-42 та, особливо, його уповноваженому П.Тіліженку, досягнуто вкрай складного в нинішніх умовах рішення про оголошення 4 листопада ц.р. Департаментом економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації конкурсу по залученню інвестора до будівництва житлових будинків з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення з виділенням частки для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр» на 4 нових земельних ділянках за адресами: вул. Здолбунівська (перетин з Тепловозною); вул. Милославська; вул. Маршала Якубовського та пров. Платонівський.

Оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») дивіться нижче.

https://kievcity.gov.ua/news/18084.html
https://kievcity.gov.ua/news/18085.html
https://kievcity.gov.ua/news/18086.html
https://kievcity.gov.ua/news/18088.html

Дане рішення відповідає також розпорядженню Київської міської державної адміністрації №1694 «Щодо проведення інвестиційного конкурсу з залучення інвестора до реалізації інвестиційного проекту «Будівництво житлових будинків з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземними паркінгами (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «ЕЛІТА-ЦЕНТР» та нового розпорядженню Київської міської державної адміністрації від 17.10.2014 № 1162 «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) №1694.

Планується вже до 4 грудня 2014 року завершити конкурс та визначити переможця. Не зважаючи на те, що на конкурс винесено будівництво шести будинків на 4 ділянках, можливості дозволяють збудувати до 8-9 житлових 25-ти поверхових будинків, що визначатиметься додатково під час конкурсу.

При цьому, на двох ділянках (Здолбунівська та Якубовського) стартовий відсоток відрахування житла для потерпілих від «Еліта-центр» становитиме не менше 10% по кожній, а на двох інших – не менше 6% по кожній. Кінцевий відсоток буде визначено за результатами конкурсу, однак не менше вже встановлених стартових норм. Важливим є також те, що відсоток площі буде вираховуватися від загальної площі об’єкта включаючи офіси, а не лише від житлової. На стартовому етапі це вже не менше 5 тис. кв. метрів житла тільки на цих 4 ділянках.

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є найкращі пропозиції щодо розміру загальної корисної житлової площі, що передається Інвестором для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр» (у відсотках від загальної корисної площі об’єкта інвестування) (розділ 5 конкурсу).

Після проведення конкурсу робота над проведенням конкурсів по іншим ділянкам буде продовжена, як і робота над виділенням нових ділянок. Такі попередні домовленості досягнуті з КМДА.

З метою організованого вирішення проблеми потерпілих, уникнення непорозумінь та шкоди при вирішенні проблеми «Еліта-центр», керівництво КМДА та органи місцевої влади готові продовжувати роботу лише з офіційно обраними уповноваженими від шести об’єктів потерпілих. Конкретні перші кроки такої взаємодії ви можете вже побачити на офіційному сайті КМДА (рішення по конкурсам, які вам надані вище).

Таким чином, ми поновлюємо роботу з вирішення проблеми потерпілих «Еліта-центр». У зв’язку з цим, просимо з усіх питань перш за все звертатися до уповноваженого по ОШ34-42. Сподіваємося на Ваше розуміння складності процесу в нинішніх умовах та Вашу витримку в інтересах усіх потерпілих та кожного окремо. Головне, що дана робота відновлюється за повного порозуміння з КМДА.

З повагою,

Актив будинку 34-32

Прес-реліз Еліта-Центр 05.11.2014 року: 5 комментариев

  1. Frankie

    і мені будь ласка пришліть номер Павла Теліженка, десь не можу знайти((

  2. людмила

    І мені будь- ласка, якщо можна координати уповноважених активу потерпілих по будинку 34-32. Буду дуже вдячна!

  3. Ольга

    Скажіть, будь-ласка, де знайти хоч якісь координати уповноважених активу потерпілих???????

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.