Сообщение инициативной группы о встрече в КГГА 13 февраля

Автор: | 23 февраля 2018
Поделиться

13.02.18, в понеділок, завдяки наполегливій праці уповноважених представників потерпілих, ініціативних груп та активній підтримці інвесторів, відбулась довгоочікувана зустріч з Київським міським Головою Кличком В.В.

На засіданні були присутні: заступник Спасибко О.В., всі директори Департаментів і структурних підрозділів КМДА, директор Генплану Броневицький, представники КП «Плесо», КП «Житлоінвестбуд», депутати Київради Михайленко В. та Грушко В., 20 представників від «елітівців» та власне сам Київський міський Голова Кличко В.В., який особисто вів засідання.

Представниками від нашого об’єкту були: Гладун С., Мартинова А., Сізик В., Бруцька Є., Вишемирська І. (от Героев Сталинграда — прим. Elitacenter.org).

Вже те, що на цій позачерговій нараді, на якій вівся протокол та надавалися доручення, був присутнім Кличко В.В. — це вже результат. (Протокол засідання буде оприлюднено).

На початку наради виступив Кличко, озвучив, що з нашою проблемою він знайомий давно, що в Києві важка економічна ситуація, але, не зважаючи на це питання, забезпечення житлом потерпілих будуть вирішуватися.

Далі виступав профільний заступник Спасибко О.В., він доповів про стан справ на сьогоднішній день по «Еліта-Центр».

Потім продовжив заступник директора КІА Чорній Б.П. Було озвучено — на сьогоднішній день отримали квартири 236 потерпілих, 1 261 (подали заяву в КМДА на переуступку) залишаються без житла, по 5 земельних ділянках проводяться роботи, і що постраждалі повинні з цих ділянок отримати 174 квартир. 6 земельних ділянок (вул. Жолудєва, ул.Уборевича, вул. Милославська, вул. Амурська-Сумська, О.Шмідта 32-46, вул. Беретті) знаходяться в розробці.

Кличко поставив запитання щодо термінів. Чорній озвучив — будинок по вул. Милославська буде здаватися в кінці 2018 року, наступні будинки: пров. Платоновский, вул. Бальзака (Польова), вул. Лук’янівська через два роки.

Виступив представник КП «Житлоінвестбуд» Поляруш О. У своєму виступі він загострив увагу на ключовому питанні щодо земельної ділянки на вул. Здолбунівська (перетин з вул. Тепловозна.) Всіх присутніх цікавило питання, коли почнеться будівництво по вул. Здолбунівська.

Особисто Кличко дав протокольне доручення КП «Плесо» укласти договір з інститутом Водних проблем та меліорації НААН України про обстеження водних об’єктів Дарницького району, встановивши термін до 16 лютого 2018 р.

Поляруш сказав, що протягом місяця робиться експертиза, котра визначить статус цієї ділянки.

Після цього підписується інвестдоговір про продовження будівництва, після чого забудовник починає реалізацію інвестпроекту. Маємо надію що до травня 2018 року забудовник зайде на будівельний майданчик.

Потім взяв слово депутат Київради Грушко, з приводу земельної ділянки по вул. Беретті. На засіданні земельної комісії депутати проголосували за те, щоб депутат Грушко підготував альтернативну земельну ділянку для «елітівців» і потім одним рішенням на сесії Київради проголосували за заміну земельної ділянки по вул. Беретті.

Грушко звернувся до Київзему, запропонували земельну ділянку по вул. Милославська, 1г площею 0,38 га, яка рівноцінна площі по земельній ділянці на вул. Беретті. Грушко сказав, що він веде активну роботу по просуванню даного питання.

Стосовно повернення ПАТ «Київміськбуд» 573 кв.м. площі потерпілим, яка згідно з договорами мала бути безоплатно передана потерпілим у 2011-2015 рр., ситуація невтішна. Оскільки Київміськбуд не збирається добровільно повертати ці метри, КМДА звернулась в прокуратуру. Розгляд триває.

На засіданні виступали уповноважені представники, говорили про наболіле, висували вимоги, спрямовані на вирішення проблеми забезпечення всіх потерпілих житлом. Уповноваженими було озвучено, що для забезпечення всіх потерпілих житлом необхідно 73,5 тис. кв.м.

Наші основні вимоги:

  1. Почати негайно будівництво на Здолбунівській, врегулювати конфлікт, що починається по земельній ділянці на пров. Платонівський.
  2. Передбачити при розробці подальших детальних планів території (ДПТ) в м. Києві ділянки великої площі для вирішення проблеми забезпечення житлом «елітівців».
  3. Забезпечити системну роботу «Робочої групи з питань реалізації проектів будівництва житла для потерпілих від діяльності ГБК «Еліта-Центр», яка вирішує питання пошуку і виділення земельних ділянок (повинна проводити нараду не рідше 1 разу на квартал). Наполягаємо, щоб до складу Робочої групи входили директори та керівники Департаментів і структурних підрозділів КМДА, які мають повноваження приймати рішення, і депутати Київради.

Кличко наголосив, що по кожному протокольному дорученню повинні бути вказані терміни виконання і відповідальна особа.

Далі надав доручення проводити засідання робочої групи комісії з питань реалізації проектів будівництва житла для потерпілих від діяльності групи будівельних компаній «Еліта-Центр» під головуванням Генерального директора КП «КІА», раз на місяць, а протокольні наради під його головуванням раз на квартал.

Київський міський Голова зазначив, що в травні місяці проведе чергову нараду, щоб особисто проконтролювати виконання протокольних доручень.

Ми вважаємо, що зустріч була результативною, сподіваємося на подальшу плідну роботу.

Висловлюємо подяку 38-м інвесторам, які прийшли цього дня на акцію та інвесторам, котрі приходили на акції 06.02.18 та 09.02.18 і активно відстоювали свої квартири.
Разом до омріяних квартир!

З повагою,
Гладун С., Мартинова А., Демидюк П.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.