Влада Києва продовжує виділяти квартири для постраждалих від «Еліта-Центр»

Автор: | 12 декабря 2015
Поделиться

Комунальне підприємство (КП) “Житлоінвестбуд-УКБ” (Київ) завершило розробку проектної документації для будівництва трьох житлових будинків у Києві, частину квартир яких у 2017 році буде передано постраждалим від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній (ГИСК) “Еліта-Центр”.

Як повідомила Київська міськдержадміністрація (КМДА) у п’ятницю, будинки будуть зведені на вул. Здолбунівській, вул. Милославській та в пер. Платонівський. Їх будівництво розпочнеться навесні 2016 року.

Згідно з повідомленням, на перетині вул. Здолбунівської та вул. Григоренко проектом передбачено будівництво шестисекційного панельного будинку на 1,276 тис. квартир з дворівневим підземним паркінгом. При цьому 8% житлової площі об’єкта планується передати постраждалим від “Еліта-Центр”.

Як наголошується в повідомленні, проектом будівництва двухкорпусного (на 16 і 24 поверхи) житлового будинку на 320 квартир на вул. Милославській також передбачає створення блоку соціально-побутового призначення та підземного паркінгу. Постраждалі від “Еліта-Центр” отримають 7% житлової площі в зазначеному будинку.

На пер. Платонівський в рамках проекту планується будівництво монолітно-каркасного житлового будинку на 23 поверхи і 210 квартир. Будинок облаштують дворівневим паркінгом та нежитловими приміщеннями на першому поверсі. Проектом передбачено виділення 10,6% житлової площі об’єкта для постраждалих від діяльності ГИСК “Еліта-Центр”.

Источник: Інтерфакс-Україна

Влада Києва продовжує виділяти квартири для постраждалих від «Еліта-Центр»: 1 комментарий

  1. Анна

    Написано красиво, но не более того. Замыливание глаз для почтенной публики !!! Годы идут, а получили квартиры из 1750 всего около 135 и что дальше!?. Нигде невозможно ничего узнать, об очереди и её формировании. Всё жуткая тайна. Из очереди выкидывают и отодвигают, руководствуясь каким-то старым постановлением Черновецкого о квадратных метрах на человека. А мы как инвесторы вложили годами, честным трудом собранные деньги, на однокомнатную и что, есть 1 метр «лишних» на семью !!! Если официально (,,,) ты не живешь под мостом, то прав на получение квартиры не имеешь. Хороший повод найти лазейку для коррупционных схем. И Все вдруг резко становятся (,,, на бумаге) чернобыльцами, инвалидами и живут бомжами на улице…. Сколько можно уже издеваться над людьми !!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.