Як йде забезпечення житлом постраждалих від «Еліта-Центр»

Автор: | 16 февраля 2021
Поделиться

Київська міська державна адміністрація продовжує працювати над забезпеченням квартирами інвесторів, ошуканих групою будівельних компаній «Еліта-Центр». Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час мирного мітингу під стінами КМДА.

Він нагадав, що будівництво продовжується у провулку Платонівському та на вулиці Лук’янівській, де відповідно 10,6% та 9,4% площі передбачені для передачі постраждалим від «Еліта-Центр». На вулиці Милославській, де інвестор зобов’язався надати 7% площі, ведеться робота з опорядження будинків та прибудинкової території. Загалом за даними об’єктами, які будуть введені в експлуатацію в IV кварталі 2021 року, вже укладено попередні договори на передачу 63 квартир ошуканим інвесторам.

Протягом останніх років надано квартири 267 ошуканим інвесторам. З урахуванням об’єктів, які вже зараз у роботі, загалом ще необхідно збудувати 1123 квартири для забезпечення житлом потерпілих.

У 2020 році КП «Київське інвестиційне агентство» подало повторну заяву на видачу дозволу на будівництво на ділянці на вулиці Оноре де Бальзака до Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Там передбачено понад 904 кв. м для забезпечення житлом постраждалих від «Еліта-Центр».

Також «замороженими» залишаються понад 5000 кв. м, погоджені з інвестором, в об’єкті на перетині вулиць Здолбунівської та Тепловозної. Там жителі сусідніх житлових комплексів не перший рік блокують будівництво попри наявність у забудовника всієї дозвільної документації.

«Попри проблеми на окремих об’єктах, вже розроблені та погоджуються передпроектні пропозиції щодо об’єктів на перетині вулиць Амурської і Сумської, а також на вулиці Жолудєва, 1-А», – додав Вячеслав Непоп.

Джерело: 3м2

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.